Kategoriler
ankarapetektemizleme

Elmadağ Petek Temizleme

Elmadağ Petek temizleme kombi servis petek arası toz temizleme dezenfeksiyon hizmetleri Peteklerinizin altı soğuk üstü sıcak son petekleriniz de ısınmıyor sa petek temizleme yaptırmanızın vakti gelmiş demektir. Peteklerinizi yüksek basınçlı 10 Bar Petek temizleme makinası ile temizliyoruz Makinamız çift yönlü yıkama yapmaktadır. Dileyen müşterilerimiz petek temizletme yanında kombi bakımını da yaptırabilirler 2 servis hizmetini daha uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 05415310725 nolu telefonu arayınız.

elmadağ petek temizleme
elmadağ petek temizleme

Elmadağ Merkezi Sistem Petek Temizleme

Elmadağ merkezi sistem petek temizleme hizmetini profesyonel ekibimizle garantili olarak yapmaktayız Ankara Petek Temizleme olarak yüzlerce tecrübemizle kazan dairenizin ve tesisatlarınızın temizliğini yapmaktayız.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat istemi için 05415310725 nolu telefonu arayınız.

 • Merkezi ısıtma sisteminin temizliği kazan yada kaskatlı kombilerin temizlenmesi ile başlanır. Tesisatta kullanılan pis sular ve yabancı cisimler ağırlıklarından dolayı genelde kazan dibinde bulunurlar.
 • Dairelerin tesisatını ana kolondan ayıran ana vana kapatılır yoksa bütün bütün petekler kazan ile birlikte Tse belgeli Nano Clean Kimyasal ile temizlenir.
 • Petek temizleme kimyasalı ile temizlenen petekler tek tek bütün peteklerin havası alınarak sistem çalıştırılır.
 • Dairelerin ana vanası varsa, daire içinde bireysel olarakta da petek temizliği yapılmaktadır.
 • Petek temizliği yapılan dairelerde başka sökme ve takma işlemi olmaz.
 • Petek temizliği en uygun olan yer sadece banyonuzu kullanılır.
 • Daire bazında yapılan Petek temizliğinde, alurad(alüminyum) petekler hariç diğer petekler sökülmeden temizlenir.
 • Temizleme işlemi Banyoda bulunan havlupanın sökülüp, giriş çıkış borularına, petek temizleme makinasının hortumları bağlanır.
 • Temizlenecek olan petek dışında, daire içindeki bütün peteklerin giriş çıkış vanaları kapatılır.
 • Yüksek basınçlı çift yönlü tesisat yıkama makinesi çalıştırılır.
 • Petek temizleme makinesi ile TSE belgeli Nano Clean petek temizleme kimyasalı su ile birlikte peteğe gönderilir. Tazyikli su sayesinde petek içindeki bütün çamur kireç tortu ve pislikler, peteğin çıkış vanasından gelerek makine yardımı ile dışarı atılır.
 • Bu işlem sırayla tüm peteklere yapılır işlem sonlandırılır.

Elmadağ Petek Temizleme hizmet noktaları

Akçaali Mahallesi Aşağıkamışlı Mahallesi Deliler Mahallesi Ediğe Mahallesi Gümüşpala Mahallesi Hasanoğlan Seyitcemali Mahallesi Süleymanlı Mahallesi Taburlar Mahallesi Tatlıca Mahallesi Tekke Mahallesi Üçevler Mahallesi Yenice Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yenimahalle Mahallesi Yenipınar Mahallesi Yeşildere Fatih Mahallesi Yukarıkamışlı Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Hasanoğlan Fatih Mahallesi Hasanoğlan Havuzbaşı Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi İstasyon Mahallesi Karacahasan Mahallesi Kayadibi Mahallesi Kemalpaşa Mahallesi Kurtuluş Mahallesi Kuşçuali Mahallesi Lalabel Mahallesi Muzaffer Ekşi Mahallesi Şehitlik Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir